Jdi na obsah Jdi na menu
 


TÁBORY 2017-RUKODĚLNÉ

 

      TÁBORY U NÁS VE STŘEDISKU,  ALE TAKÉ  BEZ  KONÍ  !!!!

Jede jedno Vaše  dítko k nám na tábor s výukou jízdy na koních, a druhé musíte vézt na úplně jiný tábor ? Nebo se jedno dítko koní bojí a druhé je bezmezně miluje ? A nebo jen potřebujete ověřený tábor v hezkém prostředí, ale bez koní v daném tématu ? Proto jsme stejně jako loni nachystaly novinku a to nové tábory, kde hlavní náplní tábora budou dané témata. Např. lanové aktivity, rukodělný, taneční, nebo přímo výtvarný.

      Tábory budou probíhat souběžně s našimi tábory u koní, kdy některé činnosti budou moct děti vykonávat společně, ale hlavní činnosti budou oddělené, tak např. tábor s koňmi - hlavní náplň koně, tábor rukodělný - hlavní náplń rukodělná činnost, tábor s lanovými aktivitami - hlavní náplň lanová dráha, taneční - hlavní náplň - tanec. Oba tábory, i když budou mít každý své prostory k činnosti, budou se moci stýkat ve společných prostorech.

Činnosti v daném turnusu :

Výtvarný - tento turnus je určen pro děti, které velmi rády malují, děti se budou věnovat problematice výtvarné techniky, budou malovat podle předlohy, zkoušet rozličné rukodělné a výtvarné techniky. Domů si přivezou vlasnoručně vyrobené výtvory. 

Rukodělný - tento turnus je určen pro děti, které baví veškeré rukodělné činnosti. Budeme např. vyrábět a zdobit krabičky, plést papírové košíčky, tvořit sádrové figurky, batikovat, malovat, pracovat s korálky a dělat spostu dalších rukodělných činností.

Lanové aktivity - tento turnus je určen pro děti, které se chtějí  pořádně "vyblblout" , budou mít k dispozici lanovou dráhu, neboli nízké lanové překážky.

Samozřejmě, že se děti nemohou věnovat celý den pouze tvoření, nebo malování, do programu budou zařazeny také hry, děti také využijí naši  mobilní lanovou dráhu, a  děti 1x týdne povozíme na koních

1. turnus -  28.6.2015 - 4.7.2015  rukodělný s keramikou -  volno

6. turnus -   2.8.2015 - 8.8.2015     rukodělný     - volno

8.turnus  -  16.8.2015 - 22.8.2015  rukodělný s keramikou  - volno 

 

Cena tábora -   3 450 ,- Kč

 Pobyty jsou týdenní, s nástupem v neděli v 15.00 hod. a s odjezdem domů v sobotu od 14.30 hod. Z důvodu úklidu celého areálu, dodržujte prosím dobu příjezdu dětí na tábor.

 Stravování 5x denně, pitný režim s celodenním přístupem. Za 12 let pořádání táborů a střediska, máme velké zkušenosti s tím, která jídla dětem chutnají a ty se snažíme zařazovat, samozřejmě s ohledem na předepsané hygienické normy.

 Vyžadujeme lékařské vyšetření, které se odevzdává v den nástupu,  bezinfekčnost podepíšete při předání dětí, a kopii kartičky pojištěnce. Pokud Vaše dítě bere léky, tyto přibalte s sebou, zdravotní sestra dohlédne na jejich užívání.

 DALŠÍ SEZNAM VĚCÍ :

spací pytel, polštářek,hygienické potřeby, spodní prádlo,teplé a tenké ponožky,trička,kraťasy,teplou a tenkou teplákovou soupravu, jeden teplý svetr, kšiltovku,plavky,opalovací krém,osušku,ručník,sluneční brýle,tenisky,přezůvky,gumáky,pláštěnku,láhev na pití.

Nedoporučujeme dětem do 10 let dávat s sebou mobilní telefony, v případě dotazu, jak dítě zvládá pobyt, volejte prosím dopoledne v 11.OO hod. na tel. 777 758 162, klidně i denně  

 

Pro přihlášení dětí použijte přihlášku on-line, vyberte turnus rukodělný v kolonce turnusy, po jejím odeslání Vám zašleme potvrzovací  e-mail, nebo SMS s výzvou k zálohové platbě. Pokud Vaše dítě jede na 2 turnusy v celku, a zůstane v areálu, bude Vám k ceně 2 turnusů přiúčtováno 250,- Kč, jako stravné ze soboty na neděli. Jestliže chtějí být některé děti spolu na pokoji, poznačte prosím jména dětí na přihlášky. Stejně jako v minulých letech budeme děti ubytovávat až po odjezdu rodičů ( samozřejmě, že budete mít možnost si pokoje prohlédnout), tímto způsobem se vyhneme problémům z jiných let, kdy si děti nezadaly požadavek s kým chtějí být a už jim proto nešlo vyhovět. Od letošního roku bude v době letních prázdnin v provozu bufítek s posezením a občerstvením pro děti a jejich doprovod.

Požadujeme hotovostní platbu, nebo platbu složenkou typu "C", nebo fakturou či převodem.  Provozovatel Ikaria spol. s r.o., Jaroslavice 283, 760 01 Zlín. Příjezd i odjezd vlastní dopravou. Objekt je umístěn v lese na trase Zlín - Březůvky, označen u cesty nápisem tábor a lze si jej také po tel. domluvě prohlédnout.  Stornovací poplatek se odvíjí dle závažnosti  důvodu a termínu  odstoupení od 50% - 100% ceny pobytu, nebo volbou jiného tunusu. Místo bude závazně reservováno po zaplacení zálohy 2000,- kč ( můžete ji zaslat i na 2x po 1000,- Kč, po zkušenostech z letošního roku je zálohu nutné zaslat do 14 dní od potvrzení reservace), nebo celé částky, doplatek doplatíte v den nástupu dítěte na tábor.  Při fakturaci potřebujeme iniciály firmy, nebo společnosti, která příspěvek poskytuje a její IČO a DIČ, v tomto případě však zálohu nezasílejte, provádí se celá platba na uvedený podnik. Případné vyjímky lze dohodnout s vedením tábora na uvedených telefonech, osobně, nebo emailem.

Č.účtu. : 1400682359/0800, variabilní symbol  je celé rč. dítěte

Informace : tel. 777 758 160 p.Hájek, 777 758 162 p.Hájková

                  nebo e-mail ikaria@volny.cz   

 

PROBĚHNUTÉ ROČNÍKY TÁBORŮ - 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011,2012, 2013, 2014, 2015

( každý ročník má svou fotogalerii )

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář